Низьким та  худорлявим  зась

Комунальне підприємство «Муніципальна варта» у Павлограді було створене ще у грудні минулого року. Відповідне рішення прийняли депутати міської ради. Обговорили також і чисельний склад штатних працівників підприємства – 14 чоловік. Щоправда депутати запропонували скрупульозно відбирати кандидатів для «Муніципальної варти». Для цього розробити чіткі критерії відбору.

На сьогодні на підприємстві трудиться лише три чоловіки: юрист, бухгалтер та керівник. За словами директора відомства Сергія Тищенка, процес відбору кандидатів на посаду інспекторів КП «Муніципальна варта» триває. На сьогодні критерії відбору та співбесіду пройшли два чоловіки. І з 1 березня вони приступають до роботи.

« На сьогодні співбесіду та відбір пройшли два чоловіки. Наступного тижня ми будемо їх приймати на роботу, уже підписаний новий штатний розклад», — сказав Сергій Тищенко.

За його словами при проведенні співбесіди із потенційними кандидатами за бажанням можуть бути присутні і депутати міської ради, проте їх думка матиме рекомендаційний характер.

«Ми вирішили зробити таким чином — я надам депутатам міської ради списки кандидатів і дату співбесіди. І вони можуть прийти на таку співбесіду та поставити запитання. Але їхній голос матиме рекомендаційний характер, бо директор підприємства я і мені приймати рішення про прийом на роботу», — зауважив Сергій Тищенко.

Потенційні кандидати на посаду інспектора КП «»Муніципальна варта», проходять скрупульозний відбір. Перш за все, вони мають відповідати обов’язковим критеріям. Окрім вікових, передбачені також обмеження щодо ваги та зросту:

1. Громадянство України, чоловіча стать, вік від 21 до 40 років.
2. Вільне володіння українською мовою, повна загальна середня або вища освіта, володіння комп’ютерною технікою та базовими програмами на рівні впевненого користувача.
3. Відсутність обмежень за станом здоров’я, зріст — не менше ніж 170 см, вага — не менше ніж 70 кг, міцна статура, міцне фізичне здоров’я.
4. Дисциплінованість, організованість, відповідальність, моральна стійкість, порядність, охайність, чесність, комунікабельність.
5. Здатність швидко приймати рішення та ефективно діяти в екстремальних ситуаціях.
6. Наявність водійського посвідчення категорії «В» (для «водіїв-інспекторів»), стаж практичного водіння автомобіля — не менше 3-х років.
7. Відсутність шкідливих звичок, наркотичної та алкогольної залежності, відсутність судимості.
8. Прагнення до якісних змін, ввічливість, комунікабельність, стриманість, бажання допомагати людям.
9. Вміння аргументовано висловлювати свою думку.
10. Досягнення у спорті.

Інспектори «Муніципальної варти» матимуть наступні повноваження:

• патрулювання міста, профілактика правопорушень;
• співпраця з поліцією, допомога у виявленні та розкриті злочинів;
• забезпечення, за необхідності, безпеки дорожнього руху;
• охорона майна, що перебуває в комунальній власності міської ради;
• складання протоколів за фактами порушень;
• організація заходів навчального та роз’яснювального характеру.