Пригода сталась 23 лютого, близько 20.00 по вул. Толстого у Павлограді

 Горіли дві кімнати та балкон в двокімнатній квартирі на 1-му поверсі п’ятиповерхового житлового будинку, а також була сильна задимленість в під’їзді.На гасіння пожежі виїздило три відділення 27 ДПРЧ та одне відділення 37 ДПРЧ Павлограда. Повідомляє управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району.

«Надзвичайники негайно приступили до проведення рятувальних робіт та гасіння пожежі. З вікна другого поверху по триколінній драбині врятовано трьох людей, з балкону четвертого поверху по автодрабині знято три людини. Начальником чергової зміни, Станіславом Сєрих, пожежними Михайлом Салієм та Віталієм Скопою в задимленому під’їзді на третьому поверсі було виявлено непритомну літню жінку, яку вогнеборці евакуювали до карети швидкої медичної допомоги. На сьогодні постраждала знаходиться в свідомості та, за прогнозами лікарів, її життю нічого не загрожує. З квартири на четвертому поверсі врятовано одну людину, з п’ятого поверху вивели на свіже повітря жінку та дитину, з застосуванням саморятівника», – йдеться у повідомленні.

Всього особовим складом було врятовано 10 людей, із них 2 дітей. Пожежу ліквідовано, чотири людини госпіталізовано до Павлоградської міської лікарні № 4. Причину пожежі встановлюють правоохоронні органи.