Тепер відділення розміщуватиметься у приміщенні колишньої дитячої поліклініки, що по вул. Шевченка у Павлограді

 Воно розраховане на 40 ліжок і займатиме 660 м2 площі.
Поки що, завершилась лише перша черга робіт по реконструкції будівлі, тут розміститься лише 29 ліжок. Завершити всі роботи планують до осені.

«Завершили першу чергу відділення, переїзд буде здійснюватись поступово. З 5 березня почнуть переїздити другорядні служби. А потім в один день перевеземо всі ліжка і вже пацієнтів будемо приймати тут. Поки що, не можемо розмісти всі 40 ліжок, лише 29. Попереду весна , літо і у нас є час для завершення другої черги дитячого відділення. Думаю, що до осені встигнемо», – сказав головний лікар міської лікарні №1 Сергій Олійник.

За словами завідуючої дитячим відділенням Наталії Кошелєвої, у новому приміщенні значно комфортніше почуватимуться і лікарі, і маленькі пацієнти. Просторні палати із провітрюванням, спеціальною обробкою розраховані максимум на три чоловіки, у старій будівлі були навіть 6- місні палати.

Планується ще обладнати кімнату інтенсивної терапії, зробити затишний ганок, замінити дах, облаштувати фасад.
На реконструкцію будівлі потрачено 1 млн 259 тис. грн. Із них – 850 тис. грн. – кошти міського бюджету, 250 тис. грн. виділили депутати обласної ради.