Масово горить сухостій, очерет, сміття 

Щодня пожежникам по декілька разів довелось виїздити на гасіння сухої трави, очерету, сміття.
Суха трава горіла по вул. Хижняка, Підгірна, Вернадського, Героїв України, Дніпровська, Лиманська, Будівельна на території дачного товариства «Хімік»
Сухостій та очерет горіли по вул. Павлоградська, Жуковського, Успенська, вул. Севастопольська, у селі В’язівок, Новоолександрівське, Морозівське Павлоградського району.

Гасіння пожеж ускладнювалось поривами вітру до 15 м/с. У всіх випадках причиною пожеж є людський фактор. На щастя, обійшлось без постраждалих. МНС-ники нагадують, що пожежі в екосистемах можуть мати негативні наслідки не лише для навколишнього середовища, але й для людей: вогонь може перекинутися на будівлі, знищити лінії електропередач, газо- та нафтопроводів, лісові насадження.

Тож, рятувальники закликають суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. В першу чергу, не випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидати недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку.