Причина невдоволення – значне підвищення платні за комунальні послуги 

Якщо до грудня 2018 року мешканці модульного містечка сплачували за комунальні послуги 550 грн з однієї людини, то з 1 січня – 1450 грн.

«До грудня 2018 року ми сплачували 550 грн. Потім із 1 січня 2019 року нам назвали суму 1 800 грн, ми почали протестувати і тоді нам перерахували уже на 1450 грн з однієї людини. А якщо сім’я 4 чоловіка в одній кімнаті 10 м2? Для нас це дуже багато. Ми не покриваємо витрати. Нам кажуть, що дають адресну допомогу. Але ж цю допомогу в розмірі 1 тис. грн отримують лише пенсіонери та діти. Я, наприклад, працююча , я не отримую ніякої допомоги. Окрім офіційної роботи, я повинна десь іще знаходити підробіток, щоб заробляти гроші. А ще поїсти треба, а ліки. Воду відключили всім – і тим хто сплачує, і боржникам. Це психологічний та бактеріологічний тероризм. Нас взагалі не розуміють, не розуміють що ми переселенці і нема нам куди їхати. Ми українці, ми такі ж як і всі люди. Чому до нас таке відношення. Я інвалід 3 групи, ось я віддам гроші і все, буду сидіти без хліба, без ліків. У нас більшість пенсіонери, інваліди , є лежачі. Ну невже немає людяності?», – розповідають мітингарі.

За словами керівника КП «Павлограджитлосервіс» Євгена Бондаря, із січня 2019 року міський бюджет не доплачує за комунальні послуги мешканців модульного містечка, тому платня за комуналку у них виросла майже утричі. Платити за новими цінами люди відмовляються.

«Депутати відмовили їм в дотації, а вони зовсім не сплачують за комунальні послуги . Платять як в минулому році, коли була дотація депутатів – 550 грн. А цих коштів не вистачає, ні на електроенергію, ні на воду, ні на вивезення сміття. Із 1 січня з міського бюджету оплачують лише роботу адміністратора, та допомогу дітям до 3-х років 5 чоловік. Так вирішили депутати», – розповів tv-news.dp.ua Євген Бондар.