Водія врятував щасливий збіг обставин 

Вогнеборці стали свідками дорожньої пригоди по Дніпровській, коли повертались у підрозділ після ліквідації пожежі в покинутому приватному будинку. В районі мосту через Гніздку після зіткнення із деревом загорівся автомобіль «Geely».

За повідомленням начальника управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району Олександра Миславського, свідки дорожньо-транспортної пригоди намагалися самостійно загасити займання власними автомобільними вогнегасниками та вилучили водія з палаючого авто. Даний легковий автомобіль був з газобалонним обладнанням, через що існувала загроза вибуху. Рятувальники негайно приступили до гасіння пожежі та надали долікарську медичну допомогу потерпілому.

«Той випадок, коли людина народилася в сорочці. Тільки завдяки небайдужим свідкам цієї надзвичайної події та вогнеборцям, які знаходились неподалік, водій легковика залишився живим і не отримав термічних опіків.
Дякую свідкам цієї надзвичайної події за проявлені людяність та небайдужість, а також особовому складу чергового караулу, який під керівництвом начальника 27 ДПРЧ Сергія Осінного, оперативно загасив пожежу та попередив вибух авто. Завдяки всім ВАМ чоловік залишився живим», – пише Олександр Миславський на своїй сторінці у Facebook.