1 квітня 2019 року на 70 році життя перестало битися серце Кошевого Володимира Павловича

Володимир Кошевий народився у 1949 році. У 1971 році закінчив Дніпропетровський інженерно- будівельний інститут. Вся трудова діяльність Володимира Павловича пов’язана з архітектурою, він брав участь у проектуванні будівель таких об’єктів, як Дніпропетровський зварювальний технікум, Дніпропетровський металургійний інститут, Краснодарський політехнічний інститут, паркові зони у м. Канев та м. Новомосковськ тощо.

Понад 10 років Володимир Павлович працював начальником відділу містобудування та архітектури, головним архітектором Павлограда, був кваліфікованим фахівцем, наполегливим в досягненні цілей. Ефективно вирішував питання будівництва, контролював додержання будівельних норм, архітектурних вимог, місцевих правил забудови.

Володимира Павловича добре знали і шанували за глибоке знання та вірність своїй справі, вимогливість і наполегливість, високе почуття відповідальності. Разом із тим він був чуйною та щирою людиною, небайдужим до проблем і потреб колег та завжди міг допомогти словом і ділом.

Світла пам’ять про Володимира Павловича Кошевого назавжди залишиться в серцях павлоградців.

Коментарі   

0 # Леонид 02.04.2019, 21:24
Светлому и прекрасному человеку вечная память ...Хорошо помню его принципиальность и доброту ,понимание всех сторон жизни ...Любил людей и Павлоград ...Соболезную родным и близким ...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата