Це перший такий спортивний об’єкт в громаді

 Завершити будівництво планують у 2020 році, розповів голова Богданівської ОТГ Олексій Грищенко, повідомляє Тернівський медіа-ресурс.

«Зараз будівельники зводять криту спортзалу, за олімпійськими стандартами, заввишки 12 м. Вона буде універсальною — там гратимуть у футбол, баскетбол, волейбол та інші ігрові види спорту. Облаштують і глядацькі трибуни. У двоповерховій будівлі, оснащеній ліфтом, розташують кінозал на 330 глядацьких місць зі сценою для проведення культурно-масових заходів, тренажерний зал, фітнес — центр та кав’ярню. Поруч із закладом збудують зелені зони, зручні стоянки, а також розташують футбольне поле з трибунами для вболівальників», - пише медіа-ресурс .

Приміщення спорткомплексу зроблять зручним і для людей з особливими потребами. Його облаштують пандусами та ліфтом. Завдяки цьому заняття спортом стануть доступними для всіх мешканців громади. Все будівництво за енергозберігаючими технологіями. Утеплять покрівлю та стіни комплексу. А всі будівельні матеріали відповідають стандартам якості, запевняють підрядники.