Чоловік спочатку попрохав гроші у потерпілого, а коли почув відмову вирішив силоміць забрати гроші

Злочин стався 6 квітня о 6-ій ранку. 35-річний житель Першотравенська заявив до поліції про пограбування. Чоловік розповів поліцейським, що прийшов до магазину, щоб поповнити мобільний. Тут до нього підійшов невідомий та попрохав грошей. Почувши відмову, побив по тілу та силою забрав грошові кошти у сумі 1500 грн. Після цього сів в автомобіль і зник в невідомому напрямку.

Потерпілий детально змалював поліцейським прикмети грабіжника та вказав номер автомобіля, на якому злочинець поїхав з місця злочину.

Оперативникам знадобилось менше години, щоб встановити та доставити до відділення ймовірного грабіжника. Встановлено, що до вчинення даного злочину причетний 21-річний місцевий мешканець. Мотиви свого вчинку молодик пояснює нестачею грошей на купівлю коханій вартісного гаджету.

Частину грошей повернули власнику. За вказаними фактом розпочато кримінальне провадження, передбачене ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України, тобто грабіж, поєднаний з насильством. Санкція статті передбачає покарання до шести років позбавлення волі.