Із 1 квітня в Україні запроваджено електронний рецепт

 За ним можна отримати препарати за програмою «Доступні ліки». У Павлограді за такою програмою працюють небагато аптек. Це призвело до появи великих черг та численних скарг від пацієнтів.
Національна служба здоров’я України (НСЗУ) обіцяє, що проблема буде вирішена у першій половині квітня. Інформує відділ охорони здоров’я Павлоградської міської ради.

«Відділ охорони здоров’я та КНП «ЦПМСД м. Павлограда» протягом всього періоду звертався до НСЗУ в телефонному режимі та намагались вирішити дану ситуацію. Оператори НСЗУ повідомили, що з технічних причин наразі немає можливості підключити всі аптечні заклади України до якісного функціонування програми «Доступні ліки» та проінформували, що протягом першої половини квітня питання буде вирішено», – йдеться у повідомленні.

Враховуючи вищевикладене, відділ охорони здоров’я Павлоградської міської ради звертається до мешканців міста Павлограда з проханням та порозумінням віднестися до впровадження, за новою моделлю фінансування Національною службою здоров’я України, державної програми «Доступні ліки».

У разі виникнення питань по діяльності Урядової програми «Доступні ліки» звертайтесь за безкоштовним телефоном 16-77 до Національної служби здоров’я України.

Довідково

1 квітня 2019 року адмініструванням державної програми «Доступні ліки» покладено на Національну службу здоров’я України (НСЗУ). Аптечні заклади України уклали договір про співпрацю безпосередньо з НСЗУ.