Була небезпека вибуху газу

Сильний запах газу у під’їзді 9 - ти поверхівки відчула мешканка будинку по вул. Західнодонбаській у Павлограді, яка поверталась додому близько 21.00, 11 квітня. Газ просочувався із квартири на дев’ятому поверсі. 

«У цій квартирі проживає не зовсім благополучний молодий чоловік із бійцівським собакою. Собака сильно гавкав і скавучав. Видно попереджав про небезпеку. Ми стукали у двері, але ніхто не відчиняв», – розповіли tv-news.dp.ua мешканці будинку. 

На виклик оперативно приїхали працівники газової служби, рятувальники та правоохоронці. Газівникам довелось перекрити газопостачання у всьому під’їзді.
Аби потрапити до квартири, довелось шукати бабусю чоловіка, котра проживає на селищі ПМЗ. Потрапивши до помешкання, газівники виявили, що у квартирі були відкриті газові конфорки, квартири була наповнена різким запахом газу, господар спав. На щастя, на цей раз все обійшлось, ніхто не постраждав. Проте мешканці будинку побоюються, що від такого небезпечного сусіда можна чекати різних неприємних сюрпризів. Вони нарікають на те, що небезпеку становить і його бійцівський собака.

Упродовж усього дня люди залишаються без газопостачання. Кажуть, що газівники обіцяли відключити сьогодні газ у квартирі, де стався витік блакитного палива. Проте, поки що, все залишається без змін.