Злочинець має 5 судимостей і щойно умовно-достроково звільнився з місць позбавлення волі 

На даний час чоловік знову на лаві підсудних. На його рахунку скоєння ряду злочинів. Повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

«Павлоградською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно 34-річного громадянина за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.115, ч.4 ст.187 та ч.2 ст.186 КК України (умисне вбивство, розбій, грабіж)», – йдеться у повідомленні.

Встановлено, що вказаний громадянин, маючи 5 судимостей, після звільнення з місць позбавлення волі умовно-достроково, на шлях виправлення не став та продовжив скоювати злочини. У грудні 2018 року під час розпиття зі знайомим алкогольних напоїв чоловік побачив у останнього мобільний телефон та, маючи на меті заволодіння чужим майном, наніс йому не менше 11 ударів кулаками на ногами по тілу та один удар цеглою по голові, спричинивши несумісні з життям тілесні ушкодження.

Заволодівши мобільним телефоном потерпілого вартістю понад 560 грн, підсудний з місця злочину зник. Крім того, у січні 2019 року чоловік, будучи у стані алкогольного сп’яніння, зайшов до продуктового магазину у місті Павлограді та відкрито заволодів декількома пляшками пива, одну з яких розпив у самому магазині. Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.