Пам’ятну дошку відкрили сьогодні на будівлі Центру української культури (БК ім. Гагаріна) 

На урочистій церемонії відкриття була присутня дружина поета, знайомі, друзі, члени спілки письменників України, студенти Павлоградського коледжу, заступник міського голови Олена Шуліка.Почесне право відкрити дошку надали дружині письменника Олександрі Люлько.

«Я був знайомий із Георгієм Люлько 5 років. Це дуже шанована людина, геніальний письменник. У мене є книга відомого українського письменника Павла Загребельного, у ній статті про видатних письменників, видатних людей. І одна із його статей присвячена Георгію Люльку. Тоді йому було лише 35 років, а Павло Загребельний уже характеризує його як дуже талановитого письменника, який дуже гарно пише свої твори», – розповідає колега Георгія Люлька, член спілки письменників України.

Як розповіла дружина письменника, Олександра Люлько, у нього залишилось чимало рукописів, котрі він не встиг видати за життя. Вона дуже сподівається, що їй вдасться видати збірку його творів.

«У нього залишились чимало рукописів. Ми набрали текст на 300 сторінок з рукописів ще не виданих, ніде не опублікованих і маємо надію, що ми видамо цей збірник на 300 сторінок. Там і проза , і вірші, і дитячі твори. Треба їх оприлюднити, щоб люди їх читали. Це буде пам’ять про нього, це буде його душа з нами, його слово, тепле, добре, лагідне», – говорить Олександра Люлько.

Довідково

Георгій Люлько очолював Письменницький дім «Дивосвіт» у Павлограді, був член Спілки письменників України.
Він пішов із життя 2 лютого 2019 року. Сьогодні йому було б 80 років.