Із початку року в Павлограді на кір захворіло 29 чоловік, ще 13 випадків зареєстровано у Павлоградському районі та 1 – у Тернівці

 Медики вкотре наголошують, що основним методом профілактики кору та інших інфекційних захворювань є щеплення. Саме завдяки щепленням декотрі небезпечні інфекційні захворювання вдалось повністю викорінити на земній кулі. Але інші інфекційні хвороби знову повертаються через нехтування профілактичними щепленнями. Розповіла лікар-епідеміолог Людмила Руденок.

«Ми давно вже забули про ті епідемії інфекційних захворювань, котрі забрали мільйони життів жителів планети, саме завдяки масовій імунізації. Але чомусь останнім часом до щеплень стали відноситись неправильно. І на сьогодні ми маємо епідемічний рівень захворювання на кір. В Павлограді у цьому році на кір захворіло 29 чоловік, в Павлоградському районі – 13 випадків, в Тернівці – 1. Більше половини тих,хто занедужав, не щеплені. В області у цьому році зареєстрований смертельний випадок від захворювання на кір у жінки, яка не була щеплена», – сказала Людмила Руденок.

Нагадаємо, що Павлоград повністю забезпечений вакцинами для щеплень.