За минулий рік на повне децентралізоване автономне опалення перевели 12 житлових багатоповерхівок

 Це ті будинки, де понад 50% мешканців уже перейшли на індивідуальне опалення. На сьогодні, за словами міського голови, мешканцям 48 багатоповерхівок планують запропонувати повністю перейти на автономне опалення. Сюди входять будинки, де понад 50% уже встановлено індивідуальний обігрів а також ті будинки, які не раціонально опалювати , бо за технічними причинами їх обігрів неякісний.

Ті мешканці будинків, які не захочуть відключатись від централізованого опалення, будуть його отримувати, але вартість теплопостачання для них зросте в десятки разів.

«Якщо декілька квартир скажуть, що ми не захочемо переходити на автономне опалення, то нехай вони отримують централізоване теплопостачання. Ми не можемо порушувати закон, тому будемо постачати тепло. За два місяці вони стануть заручниками цієї ситуації, бо заборгують стільки, що там можна буде описувати цю квартиру. Адже загальна кількість наданих послуг піде тільки на ці квартири. Якщо вони зможуть оплачувати за весь будинок, то нехай оплачують. А якщо не будуть оплачувати, то там є юридичний мінімум – 80 тис грн. Робити заручниками всіх жителів будинку – це неправильно. Меншість підкоряється більшості. Рішення загальних зборів має бути», – сказав міський голова.

 

Коментарі   

0 # Антон 25.04.2019, 16:09
Пещерно-совковий "демократичний централізм" в словах Вершини. Суд розбереться скільки платити за тепло в цьому випадку.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата