Велопробіг «За здоровий спосіб життя» організований профкомом НПГУ ШУ Павлоградське

Як розповів заступник голови НПГУ Юрій Криворучко, такий захід проводиться вперше, проте надалі планується зробити його регулярним.

«Спочатку ми хотіли зробити це в рамках шахтоуправління, а потім вирішили залучити до цього якомога більше молоді, через соцмережі запросили всіх бажаючих. Такий захід ми проводимо вперше, проте надалі плануємо робити це регулярно», – розповів Юрій Криворучко.

Велосипедисти проїхали за маршрутом Павлоград-Тернівка- Павлоград із зупинкою у Тернівці. В місцевій піцерії учасники велопробігу перепочили, поспілкувались.

Олександр, учасник велопробігу

- Я регулярно беру участь у різних велосипедних заїздах, бо підтримую будь-яку фізичну активність. Ми із дружиною намагаємось вести здоровий спосіб життя. Тому при найменшій можливості беремо участь у будь-яких спортивних заходах. Для нас це також гарна нагода зустрітись зі своїми колегами, поспілкуватись. Велосипед дуже зручний вид трансопрту, він дозволяє потрапити у такі місця, куди б ти пішком не дійшов і тим більше не доїхав. Такі масові заїзди потрібні, бо вони популяризують цей вид спорту. Це класно, коли їде колона, хочеться приєднатись до них.