В Україні завершується операція «Мігрант». Захід розпочався 1 березня і завершується 31 травня

Основна мета операції – запобігання та протидія нелегальній міграції а також перевірка дотримання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування в Україні.
Суть цих заходів не в тому, щоб просто затримати незаконних мігрантів, а щоб ліквідувати схеми та знайти тих, хто займається переправленням незаконних мігрантів.

Про це повідомила головний спеціаліст Павлоградського районного відділу ГУ Державної міграційної служби Олена Асотська. За її словами за період проведення операції на теритолрії Павлограда та району складено 29 протоколів про адміністративні правопорушення, а 8 нелегалів відправлені на законну батьківщину. Відповідальність за порушення міграційних правил несе не тільки іноземець, а й приймаюча сторона.

«В результаті операції Павлоградським районним відділом державної міграційної служби складено 29 протоколів про адміністративні правопорушення , 18 іноземців та осіб без громадянства притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення правил перебування в Україні та транзитного проїзду через територію України. За цією статтею штраф складає від 1700 грн до 3400 грн. За ст. 205. притягнуто до адміністративної відповідальності 9 осіб. Це невжиття заходів щодо забезпечення своєчасної реєстрації іноземців та осіб без громадянства. Штраф за цією статтею складає від 340 грн до 680 грн. За ст. 206, порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг, притягнуто до відповідальності 2 особи . Штраф складає від 5100 грн до 8500 грн», – розповіла Олена Асотська.

Загальна сума стягнутих коштів за період проведення операції «Мігрант» складає понад 22 тис 480 грн, 8 осіб примусово повернено до країни походження. Це громадяни РФ , республіки Азербайджан та Казахстану.

Для виявлення порушників міграційного законодавства співробітниками державної міграційної служби систематично здійснюється перевірка та відпрацювання ринків, торгових точок, залізничного та автовокзалів , гуртожитків та імовірних місць проживання іноземних громадян, які перебувають нелегально на території України.

Павлоградський районний відділ ГУ Державної міграційної служби звертається до всіх мешканців регіону повідомляти інформацію про осіб,що нелегально перебувають на території України.

Відомство знаходиться за адресою: вул. Повcтання 77-а, тел. 0563 22 00 222