Зловмисники навіть спробували розібрати стіну 

У січні 2018 року Павлоградському історико-краєзнавчому музею передали будівлю колишнього рентген-кабінету, що по вул. Соборній у Павлограді.
На сьогодні музей уже оформив право власності та виготовив два проекти ― один з капітального ремонту фасаду зі збереженням архітектури будівлі та проект з благоустрою території. Проте, для реалізації цих проектів, поки що, немає коштів. Мають велику надію на участь у різних грантах, конкурсах.

І хоча всередині будівлі нічого немає, окрім стін, туди уже тричі намагались проникнути. Врятувала сигналізація.

«Ми під’єднали будівлю до сигналізації. Туди уже тричі намагались проникнути. То вікно розбили, то частину стіни двічі намагались виламати. Там нічого немає в тій будівлі, просто голі стіни. Але ж люди цього не розуміють, думають, що там щось є. Ми прийняли пусту будівлю. Там навіть дверей немає та нічого металевого», – розповідає директор історико-краєзнавчого музею.

За її словами планується зробити там виставковий центр, кімнати для майстер-класів, фондосховище.

«Ми хочемо зробити там великий виставковий центр. Окремо буде дитяча зала. Хочемо, щоб там не лише просто висіли малюнки чи картинки, а щоб проводились майстер-класи, щоб дітей навчали. Потрібно за допомогою творчості змалечку виховувати в них почуття патріотизму, любові до Батьківщини, до рідного міста. Ми переплануємо всередині, зробимо дві великі зали. Буде одна як конференц- зала та водночас як виставкова. Хотілось би, щоб там проводились різні презентації», - розповідає Тетяна Ведмідь.

Історичний фасад будівлі та архітектурний стиль (конструктивізм) збережеться.