За крісло головного лікаря боротимуться в лікарні №1 та №4

Раніше ці медичні заклади підпорядковувались області, тепер – це комунальна власність міста. То ж обирати головних лікарів, згідно медичної реформи, мають представники місцевої громади. У конкурсну комісію увійдуть представники громадськості, міської влади та колективу медичного закладу.
Раніше головних лікарів призначала обласна рада на підставі рішення обласної конкурсної комісії.

«Там є неправильні юридичні дії обласної ради, бо вони провели конкурс на визначення головного лікаря першої лікарні та збираються затверджувати його на наступній сесії обласної ради, проте в цей час передали лікарню у власність Павлограда. Наш юридичний відділ вважає, що це неправильно. Коли закінчується термін дії в.о. головного лікаря, а це буде в червні, ми оголошуємо конкурс згідно законодавства. В 4-й лікарні до 14 червня він виконує обов’язки і відразу буде оголошено конкурс на головного лікаря», – сказав міський голова Анатолій Вершина.

Нагадаємо, що минулоріч боротьба за посаду головного лікаря 4-ї міської лікарні проходила досить бурхливо – з мітингами, протестами і навіть голодуванням в коридорах обласної ради.