Медики пов’язують це зі зниженням рухової активності та непрвильним харчуванням підлітків

За повідомленням міського дитячого кардіолога Ірини Немикіної в Павлограді щорічно зростає кількість підлітків, які знаходяться на диспансерному обліку з захворюваннями серцево-судинної системи. Якщо у 2017 році на диспансерному обліку перебувало 95 підлітків, то у 2018 їх кількість зросла до 150. Із діагнозом «вегето-судинна дистонія по гіпертонічному типу» за 2018 рік на обліку перебувало 23 підлітки (у 2017- 14).

«Руховий дефіцит у дітей та підлітків може призводити до виражених функціональних порушень. Встановлено прямий зв’язок між малорухомим способом життя та зниженням активності багатьох ферментів, які впливають на характер біохімічних процесів в організмі. В першу чергу страждає серцево-судинна та ендокринна системи, призводячи до появи таких захворювань, як гіпертонічна хвороба, цукровий діабет, ожиріння, що в сучасній медицині називається метаболічним синдромом, Ускладненням метаболічного синдрому являються інсульти та інфаркти, які все більше молодіють. Також порушується функція нервової системи: погіршується пам’ять, уважність, витривалість. Негативні зміни відбуваються і з боку кістково-м’язової системи дітей та підлітків: розвиваються різні деформації грудної клітини, хребта та кінцівок, порушенні функції внутрішніх органів та отриманню інвалідності» – розповіла Ірина Немикіна.

Що стосується цукрового діабету, то за період з 2016 по 2018 роки лЛише по амбулаторії № 7 чотири дитини отримали інвалідність (з 2013 по 2015 р. – 1 дитина).

Неправильне харчування дітей та підлітків також являється першочерговим фактором раннього розвитку серцево-судинних захворювань, ожиріння та цукрового діабету.

В раціоні дітей зростає частина так званих «легких» вуглеводів (печиво, цукерки, вироби з тіста, варення, солодкі напої і т.д.) та ліпопротеїдів низької щільності, так званий «поганий холестерин», підвищений рівень якого призводить до розвитку атеросклерозу. В значній кількості цей холестерин знаходиться в тваринних жирах та трансгенних жирах (маргарин, спред). Раціон дітей та підлітків повинен включати багато овочів та фруктів, круп’яні вироби у вигляді каші, нежирні види м’яса, молочних продуктів, морську рибу.
Відзначає лікар-кардіолог.

Лікарі радять займатися фізичними вправами щодня. Це може бути ранкова гімнастика, ходьба пішки до школи та зі школи, заняття фізкультурою в школі, відвідування спортивних секцій в залежності від здібностей та особливостей фізичного складу дитини.