Руїни «Ровесника» продадуть з аукціону

Колишній центр культури «Ровесник», що на селищі Хімзавод у Павлограді, тепер важко назвати будівлею. Зараз це руїни, котрі жахають перехожих, є тимчасовим прихистком для безхатьків, знахідкою для металошукачів та великою проблемою для пожежників. На приборкання вогню в майже зруйнованому будинку рятувальники виїздять мало не щотижня.

Приміщення уже чимало років знаходиться в стадії продажу, проте придбати його за 2 млн грн охочих так і не знайшлось.

Тим часом, з кожним роком «Ровесник» все більше руйнувався, розкрадались його металеві та цегляні конструкції. Врешті-решт, було прийнято рішення про його списання та демонтаж. Врятував будівлю спочатку лист від жінки, котра виявила бажання її викупити, а потім ― зміни в законодавстві.

«Законодавство, яке було раніше не давало можливості знизити ціну. А в минулому році вийшов новий закон, і у нас з’явилась можливість виставити його на аукціон. Ми відкрутили все назад, повернули його в об’єкт приватизації. Пройде засідання аукціонної комісії, де будуть прийняті відповідні рішення та оголошуються електронні торги. Я сподіваюсь, що хтось його таки купить. Там дуже гарне місце. Чому б не створити розважальний центр, там шикарний парк, шикарна територія», ― додав міський голова.

Перед тим, як виставити приміщення на торги, його очистили від сміття ― організували суботник. Так що, цілком можливо, що в недалекому майбутньому «Ровесник» отримає нове життя.