Із обласного бюджету виділять субвенцію в розмірі 1 млн грн для оплати комунальних послуг мешканцям модульного містечка у Павлограді

Міський голова вважає, що така одноразова допомога проблеми не вирішить.

«Наскільки цього вистачить? А потім знову будуть такі ж проблеми. Це неправильно. Вони повинні датувати кожен місяць для того, щоб ми субвенцію датували ПЖС , а ПЖС розраховувались із постачальниками. Тільки шляхом дотації», – сказав міський голова Анатолій Вершина.

Нагадаємо, що із січня 2019 року Павлоградські депутати відмовились виділяти кошти із міського бюджету для компенсації вартості проживання в модульному містечку. Тепер кожен мешканець транзитного будиночка має сплатити за комунальні послуги 1450 грн. Відповідно сім’я, скажімо, із трьох чоловік – 4350 грн. Безкоштовно можуть проживати лише діти до 3-х років. Переселенці нарікають, що така платня непомірно висока для них. Окрім того, вважають, що нарахування за спожиту електроенергію відбувається не прозоро і не зрозуміло.

«Щомісяця 15-17 тис грн нам накручують за електроенергію. Відключали світло без попередження. Із 1січня 2019 року ми сплачуємо 1450 грн з кожного члена сім’ї. Обіцяли лічильник День-Ніч ще до початку опалювального сезону, але до цього часу його немає», – нарікають мешканці модульного містечка.

Адже лічильник на спожиту електрику у них загальний на все містечко. Для приготування їжі використовуються електроплити, опалення теж електричне.

Міський голова вважає, що незадоволення людей безпідставні, бо вони сплачують за воду та електрику за такими ж тарифами, як і всі мешканці міста.

Довідково

В модульному містечку проживає близько 240 переселенців