На даний час активно обговорюється питання щодо закриття школи №14, що на селищі Соснівка

 Залишити там планують лише початкові класи. Про це розповіла начальник відділу освіти міста Ірина Дем’яненко.
За її словами, на даний час питання в стадії обговорення.

«Ми пропонуємо батькам залишити там лише початкову школу. А з 5 по 9 клас перевозити учнів в інші школи центральної частини міста. Надати шкільний йвтобус. У нас уже 3 роки поспіль працюють шкільні автобуси , котрі возять дітей із району Бельбес, де у 2013 році була закрита така ж малокомплектна школа. І ми уже 3 роки возимо наших дітей. Вранці 2 рейси, о 12.00 забираємо початкову школу, і потім забираємо сереню школу. Ми розгядаємо це питання. На минулому тижні прийшов лист з Міністерства фінансів, який нам дає роз’яснення про те, що відділ освіти має розглянути питання щодо закриття малокомплектних шкіл – якщо в закладі менше 25 учннів у класі, то фінансування із державного бюджету буде припининено і все ляже на міський бюджет. Це патання розглядається колегіально з депутатами і зараз ми над цим працюємо», – розповіла Ірина Дем’яненко.

За її словами утримання школи обходиться у понад 4 млн грн на рік. Із них 2 млн 200 тис грн – державні кошти та 2 млн грн – кошти місцевого бюджету.

Довідково

В ЗОШ №14 навчається 120 учнів. Всього 9 класів – 62 учні початкової школи і 58 – середньої ланки. Працює 13 педагогів та 10 чоловік обслуговуючого персоналу