Щоправда, коли це станеться, поки що, невідомо

За словами міського голови Павлограда Анатолія Вершини, цьогоріч планується виготовити проект на його реконструкцію. Мер міста вважає, що недивлячись на далеко незадовільний стан будівлі, її легше відремонтувати , аніж будувати заново.

«Ми плануємо цьогоріч виготовити проект. Були пропозиції демонтувати будівлю, змести і побудувати новий. Проте, я вважаю, що не потрібно цього робити. Чому там стіна відколюється? Бо впали плити перекриття і вони натиснули на цю стіну. Там необхідно виділити кошти , щоб прибрати зсередини, спеціальний кран потрібен, бо звичайний кран недосатньо для того, щоб зачепити ці плити і прибрати їх звідти, щоб вони не давили на цю стіну. Хлор, котрий використовувся для доочищення води, знищив метал, який знаходився всередині. Ми в цьому році виконаємо проект, а далі будемо дивитись. Коли почнеться ремонт не готовий сказати», – розповів міський голова.

За його словами лише проект ремонту даху над басейном вартує 10 млн грн. Басейн планується відремонтувати за кошти обласного бюджету.

Тим часом, басейн все більше руйнується,  розкрадаються його металеві конструкції.