Нові тарифи на водопостачання та водовідведення планується установити із 2020 року. Ціна води має зрости на 7 грн.

«Метою установки на 2020 рік тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення є приведення тарифів до економічно обгрунтованого рівня, котрий забезпечить можливість фінансування підприємством витрат у відповідності з умовами діяльності у 2020 році», – йдеться на офіційному сайті підприємства.

Громадські слухання з цього приводу 30 травня пройшли в актовій залі КП «Павлоградводоканал» . На заході були присутні декілька десятків чоловік –
активісти, мешканці міста та працівники водоканалу.

Слухання пройшли досить емоційно. Присутні активісти намагались довести, що регулярне здорожчання води не призводить до покращення її якості, а сплачувати більше 38 грн за технічну воду неприпустимо.


За результатами голосування , більшість присутніх на слуханнях були проти підвищення на 7 грн тарифу на воду. Проте, чи є це перешкодою для підняття ціни на послуги водоканалу?

За словами керівника КП «Павлоградводоканал» Олександра Карпеця, основна причина здорожчання водопостачання та водовідведення – підвищення ціни покупної води та зростання зарплати працівників водоканалу.

«Причина – здорожчання покупної води на 44% та нова галузева угода по заробітній платі. Збільшення зарплати . Це основні показники. Всі інші залишаються приблизно на тому ж рівні», – розповівtv-news.dp.ua Олександр Карпець.

Він також додав, що це не остаточний тариф на воду, ситуація іще може змінитись.