Сьогодні минає 9-й день з дня смерті відомого в місті поета, письменника, журналіста Володимира Ніколаєнка 

У цей день в Письменницькому Домі «Дивосвіт» зібрались ті, з ким по життю йому доводилось зустрічатись, творити, працювати – письменники, поети, літератори, актори. Згадували яким він був при житті, своє знайомство з ним, сумісну участь у творчих заходах. Хтось пам’ятає його більше як режисера театру «Горицвіт», хтось захоплювався його віршами, хтось яскравими дописами в газеті. Адже він був людиною багатогранною.

«Я знаю його як гарного і дуже великого режисера. Я була знайома з ним із 1981 року , відтоді як почала працювати в БК «Ровесник». Він був дуже порядною людиною. А творчий вогник у нього був присутній постійно. Особливо запам’ятались знамениті вечорниці. Павлоград тоді виглядав на високому рівні. Всі ці вистави ми робили за його сценаріями. Вечорниці – це було як конкурс. І Павлоград завжди перемагав. Він був талановитим актором. Я багато від нього навчилась», – розповідає керівник театру «Вертеп Марії» Марія Кравченко.

Присутні читали вірші Володимира Ніколаєнка. Павлоградський бард Жанна Арішака виконала декілька пісень на його вірші.

«Людина світлої душі пішла у вічність...
Багатогранним був цей чоловік,
До всього мав він небайдужості дотичність.
Пішов…То 19-й був рік..», – написав павлоградський актор Тарас Похилено.

«….вже з ярмарку їду , позаду довгий шлях життєвої долі, попереду – вузенька стежечка невідомості. І хто знає, де вона обірветься. Так що пора вже збирати врожай зі своєї ниви», – писав Володимир Ніколаєнко у передмові до своєї книги «Моєї долі рушники», котрою підсумував свій 70-річний ювілейний день народження.


Раптово обірвалась життєва стежина Володимира Григоровича 31 травня 2019 року на 71-му році життя. Поховали його на центральному цвинтарі по вул. Шутя у Павлограді.

Читайте також: Пішов із життя відомий павлоградський журналіст