На Дніпропетровщині  спекотний тиждень

 Найтяжче у таку погоду літнім людям, маленьким дітям й тим, хто має хронічні захворювання. Як одягатися й харчуватися, аби переносити високу температуру легше, порадили в департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

«Найтяжче переносять спеку люди із серцево-судинними захворюваннями, діабетом, астмою. Тяжко і літнім людям через порушення терморегуляції. Чутливі до високої температури і малі діти, – - зазначили в департаменті. – Аби пережити спеку було легше, слід стежити за харчуванням та правильно одягатися».

У спеку краще віддати перевагу світлому, просторому одягу із натуральних тканин, зауважили лікарі. Обов’язково слід носити головний убір.

Не варто вживати багато жирної та важкої їжі. Обмежити слід і солодке, натомість включити в раціон більше зелені. Потрібно пити багато рідини, бажано - простої води. А ще – повністю відмовитися від алкоголю та солодких напоїв.

За можливості, краще не виходити на вулицю з 10:00 до 16:00, коли там найспекотніше. А ще – відмовитися від важких фізичних навантажень.