За виключенням екстреної медичної допомоги

Із 1 січня 2020 року медичні заклади Павлограда не зможуть надавати планову медичну допомогу мешканцям прилеглих територій. За повідомленням начальника відділу охорони здоров’я Павлограда Олени Герасименко, це пов’язано з тим, що керівники міст та громад не бажають виділяти кошти на медичне обслуговування своїх громадян.

«На сьогоднішній день лікарні нашого міста є центром госпітального округу, де обслуговуються мешканці всього Західно-Донбаського регіону. Це і пологовий будинок , і міська лікарня №1 та №4, і наша міська лабораторія. Ми декілька разів збирались з членами госпітальної ради, писали безліч листів на міських голів, голів ОТГ щодо того, як в подальшому ми будемо працювати в нашому окрузі, де будуть народжувати їхні жінки, лікуватись. Проте, на жаль, ми не знайшли порозуміння з головами, з територіями. Тому з 1 січня 2020 року пацієнти інших територіальних громад не зможуть отримувати планову медичну допомогу в Павлограді. Тому звертайтесь до своїх керівників чому вони не уклали з нами договірні відносини , чому не сплатили кошти», – сказала Олена Герасименко.

За її словами, розглядається питання скорочення медичного ліжкового фонду з розрахунку надання медичної допомоги лише мешканцям міста.

.