І чи може вона висувати свої кандидатури в комісію по обранню головних лікарів медичних закладів 

Головних лікарів міської лікарні №4 та №1 тепер обиратиме не обласна комісія, як це було раніше, а місцева. Адже ці заклади перейшли у комунальну власність міста. До складу такої комісії мають увійти в рівній кількості представники громадськості, трудового колективу медичного закладу та виконавчої влади.
Представників від громадськості має обирати Громадська Рада, котра діє при Павлоградському міськвиконкомі. Саме з такою метою 13 червня і зібрались члени Громадської Ради. Щоправда, через відсутність кворуму засідання не відбулось.
Декотрі члени Громадської Ради не засіданні були присутні, проте не реєструвались, бо вважають, що термін дії повноважень Ради уже завершився. Зокрема, про це заявив член Громадської Ради Микола Житник. Його слова підтвердив юрист, котрого вони запросили на захід.

«Згідно з протоколом установчих зборів від 13 червня 2017 року, вчора був останній день, коли ви могли щось робити. Сьогодні ваші повноваження вичерпались. Згідно з положенням про Громадську Раду термін повноваження Ради – 2 роки. Для формування нового складу Громадської Ради не пізніше, ніж за 60 календарних днів до терміну завершення повноважень Ради, потрібно створити ініціативну групу. Такої групи не створено. 60 календарних днів закінчуються 12 квітня 2019 року. Персональний склад ініціативної групи має бути оприлюднений на офіційному веб-сайті Павлоградської міської ради упродовж 9 робочих днів з дня її утворення», – зазначив юрист.

Щоправда , секретар Громадської Ради вважає, що початок дії ради є дата затвердження її складу рішенням міськвиконкому (26 липня), а не дата установчих зборів. Отже працювати вона має саме до цього часу.

До спільної думки щодо легітимності чи не легітимності Громадської Ради так і не дійшли. Засідання не відбулось через відсутність кворуму.
Член Громадської Ради Леонід Настаченко звинуватив голову та її заступників у повній бездіяльності.
Начальник відділу регіональної політики Павлоградського міськвиколнкгому Микола Кашталян піддав сумніву взагалі доцільність існування Громадської Ради, як структури при міськвиконкомі.

«Далеко не у всіх містах працюють Громадські Ради . Як на мою думку, то я би порадив міському голові відмовитись від Громадської Ради і не утворювати її взагалі , тому що ніякого толку немає», – сказав Микола Кашталян.