У двоповерховій будівлі колишньої дитячої лікарні, що по вул. Шевченка у Павлограді планують розмістити управління комунального господарства

А звільнене місце теперішньої дислокації комунальників передадуть міській лікарні №1. Ці площі раніше належали лікарні. Про це повідомив міський голова Анатолій Вершина під час пленарного засідання депутатів міської ради.

«Є пропозиція передати будівлю колишньої дитячої лікарні управлінню комунального господарства, а приміщення, де зараз перебуває УЖКГ передати лікарні. Це прохання головного лікаря Сергія Олійника. Вони планують розмістити там адміністративний корпус», – сказав міський голова.

Він також додав, що міська лікарня №1 готова забрати назад всі свої приміщення, котрі раніше були роздані в оренду чи в позику різним організаціям. Міська влада не проти.

«Ми будемо вести цю роботу», – зауважив міський голова.

Нагадаємо, що дитяче відділення першої міської лікарні переводиться на площі колишньої дитячої поліклініки. Перша черга робіт по реконструкції поліклініки завершилась у березні поточного року. Завершити ремонт планується до осені 2019 року. Відділення розраховане на 40 ліжок і займатиме 660 м² площі.

На реконструкцію будівлі потрачено 1 млн 259 тис. грн. З них – 850 тис. грн – кошти міського бюджету, 250 тис. грн виділили депутати обласної ради.