В Центральному парку Павлограда планують установити 7 камер відеоспостереження 

Одна з відеокамер буде встановлена на в’їзді до парку. Вона фіксуватиме не лише швидкість автівки, що заїздить в парк, номерні знаки, а й обличчя водіїв. Згідно з установленим там дорожнім знаком, автомобілі можуть рухатись в парку зі швидкістю не більше 20 км на год і лише по спеціально виділеній для проїзду транспорту дорозі. За словами міського голови Анатолія Вершини, інформацію про порушників передаватимуть до поліції.

«Ми почнемо наводити порядок в парку. Якщо хтось там буде ганяти по цій доріжці, то ми передаватимемо інформацію в поліцію для складання протоколів», – сказав міський голова.

Він також додав, що одну з відеокамер установлять в районі пляжу на Вовчій і фіксуватимуть транспорт, який всупереч забороні, все ж таки там знаходиться.

«На пляжі машини, яким чином? Де вони проїздять? Може під водою, може ще десь. Розберемось. Будемо фіксувати та з’ясовувати», – зауважив міський голова.

Всього у Першотравневому парку планується установити 7 камер відеоспостереження.

Мер міста також запропонував депутатам звернутись до голів ОСББ та керівників підприємств із пропозицією встановити відеокамери на своїх будинках, пообіцявши під’єднати їх до загальної системи відеоспостереження в місті. Адже чимало злочинів та правопорушень в Павлограді розкриваються саме завдяки матеріалам з відеокамер.

Депутати міської ради запропонували також установити камери зовнішнього відеоспостереження на найбільш небезпечних перехрестях доріг.