Групу чоловіків, причетних до пограбування поліцейські затримали впродовж години

24 червня до поліції звернувся мешканець м. Дніпра, який рухався на автомобілі поблизу с. Шандрівка, коли його наздогнав водій іншого автомобілю та змусив зупинитися. З транспортного засобу вийшли четверо чоловіків та під загрозою застосування насильства викрали печатну продукцію накладом понад 4000 екземплярів, яку перевозив потерпілий.

Про це повідомляє прес-служба обласного управління поліції.

На виклик прибули поліцейські сектору реагування патрульної поліції Юр’ївського відділення поліції. Потерпілий надав поліцейським прикмети кривдників та номерні знаки транспортного засобу, за допомогою якого було скоєно правопорушення. Патрульні оперативно відстежили та зупинили схожий за описом автомобіль в сусідньому районі. В салоні знаходились чоловіки, які ймовірно скоїли пограбування.

Підозрюваних було доставлено до Юр’ївського відділення поліції для з’ясування всіх обставин. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж), чотирьох фігурантів затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.