Будівництво так званого МАФу змусило людей вийти сьогодні на акцію протесту

На цей раз будівництво чергового торгового павільйону розпочалось в районі "Орбіта" на селищі ПЗТО у Павлограді, неподалеку магазину «Варус». Забудовник уже залив у бетон металеві стовпи і з усього видно, що площа цієї тимчасової споруди далеко не 30 м кв, яким згідно нормативів має бути МАФ.

На акцію протесту вийшло декілька десятків мешканців прилеглих будинків. Люди проти спорудження тут МАФа, адже поруч два торгових центри – Варус та АТБ і ще декілька дрібніших магазинів. То ж потреби у спорудженні ще одного продуктового МАФа немає. Тим паче, що ніхто думкою людей з цього приводу не цікавився. Протестувальники вважають, що забудова тут незаконна, на місце події вони викликали поліцію. Вирішили також написати колективне звернення до міської влади.

Із протестувальниками зустрівся забудовник, каже, що має намір реалізовувати продукти харчування і запевняє, що має всі дозволи на відкриття МАФу. 

На даний час мітинг триває, люди ставлять свої підписи під колективним зверненням.

Станом на 21.30 на місце події приїхали поліцейські, вони все протоколюють, опитують учасників мітингу. 

Коментарі   

+3 # Ирина 27.06.2019, 12:53
Поддерживаю людей, сама живу недалеко и не вижу необходимости в етих мафах. И так всё Пзто ими застроили, куда не глянь
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+3 # Алина 28.06.2019, 06:44
Весь город в черных киосках. Вопрос-кому выгодно? "2й вопрос-где обещанная 5 лет назад промзона в павлограде? Когда будем производить, а не только торговать? 3й не вопрос, а пожелание меру и его команде-желаю вам на месяц сесть в инвалидрую коляску и попытаться продолжать свою обычную жизнь. И тогда вы поймете, что является первой необходимостью в городе. Это создание среды, дружественной всем жителям города.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Олександр 30.06.2019, 17:09
Хай будують
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата