Окружна виборча комісія з позачергових парламентських виборів цьогоріч розпочала свою роботу в приміщенні Павлоградської районної ради, що по вул. Ганни Світличної у Павлограді

В яких умовах працює окружна виборча комісія, чи вистачає меблів, оргтехніки перевірили представники ОБСЄ. Побаченим залишились незадоволені. В приміщенні закритий туалет, не вистачає стільців, столів, комп’ютерів.

Із запитаннями щодо незадовільних умов роботи Окружної виборчої комісії представники ОБСЄ звернулись до голови Павлоградської райадміністрації Святослава Максимчука.

«Кожна адміністративна одиниця, що входить до складу округу має допомогти в забезпеченні необхідним обладнанням для роботи виборчої комісії. Чітко розподілених обов’язків немає. Ми домовлялись хто що може надати. Ми надали ксерокс, принтер, два ноутбуки, телефонний апарат, державний прапор. Районна рада надала приміщення. Павлоград, Тернівка, Першотравенськ надали своє технічне забезпечення», – сказав Святослав Максимчук.

Він також додав, що меблів, котрих не вистачає, підвезуть.

Представники ОБСЄ також поцікавились чому ОВК не працює у приміщенні районної адміністрації, як це було під час президентських виборів 2019.

«Чому ви не зробили як минулого разу під час президентських виборів, тоді окружна комісія базувалась тут, в районній адміністрації, тут найкраще приміщення і тут було дуже гарно. Там, де вони розміщуються зараз, погані умови, замало меблів, немає стільців, замкнений туалет. Чому ви не зробили інакше? », – запитали представники ОБСЄ.

За словами Святослава Максимчука, районна адміністрація не має власного приміщення. Будівля, в котрій вони працюють і котру орендують належить районній раді.

«Пропозицію надала районна рада, ми самі знаходимось в оренді. У нас немає власного приміщення, ми не є розпорядником приміщень. Райрада прийняла таке рішення. Меблі надамо разом. Щось ми , щось районна рада. Щодо організаційних питань, то ми це вирішимо – столи, стільці, меблі підвеземо», – сказав Святослав Максимчук.

За словами заступника голови окружної виборчої комісії, наступного дня ключі від туалету їм таки видали і навіть пообіцяли привезти холодильник.