Відомий павлоградський активіст Юрій Марченко балотується в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 36

 За плечима у Юрія уже чимало результативних заходів завдяки акціям протесту на захист різних верств населення, широкому оприлюдненню проблемних питань. Проте, за словами Юрія , можна було б досягти значно більшого, маючи вагоміші важелі впливу.

- Юрій, які, на ваш погляд, організовані вами акції протесту мали позитивний результат?

- Після організації протестного руху гірників Західного Донбасу, була підвищена заробітна плата шахтарів в середньому на 28%-30%. Заробітна плата працівників шахтоуправлінь, які працюють на поверхні, була підвищена від 2500 грн до 3200 грн, що дозволило майбутнім пенсіонерам оформити пенсію на більш вигідних умовах.

З метою соціального захисту людей з особливими потребами, завдяки протестному руху була досягнута домовленість з перевізниками Павлограда про безоплатний проїзд у міському транспорті осіб з інвалідністю I та II групи, дітей з інвалідністю та осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю I групи або дітей з інвалідністю – без обмежень. Як приклад, у Дніпрі для людей з особливими потребами лише по 2 місця у транспортному засобі для безоплатного проїзду.

Завдяки протестному руху та спільним діям з правоохоронними органами були притягнуті до кримінальної відповідальності та отримали реальні строки позбавлення волі близько двох десятків наркоторгівців. Опинився за гратами і найодіозніший серед них наркозлочинець із Павлограду «Слон» - Роман Шкаранов.
Під арештом перебуває «Павлоградський (або «Гуліверівський») стрілок» Юношев Олексій), який восени 2014 року серед білого дня розстріляв Олександра Шевченка. Кримінальна справа розглядалася більше 4 років. Підсудний намагався уникнути покарання за скоєне.

Перебуває під вартою і злочинна пара Цимбал та Майорова, які восени 2014 року жорстоко вбили павлоградку Юлію Мартьянову. Вбивці вину не визнавали, змінювали покази, погрожували потерпілим та журналістам в залі судового засідання.

В 2018 році висвітлені та за допомогою ЗМІ набули розголосу моторошні подробиці кривавого подвійного вбивства в Павлограді 18-річним школярем Валентином Земцовим 4-річного хлопчика та його 30-річного батька, які загинули від отриманих ножевих порань. Їх 35-річна вагітна мати та дружина з величеною крововтратою та численними ножевими пораненнями була доставлена до реанімації. Про цей страшний злочин громадськості стало відомо тільки через три дні. Завдяки зусиллям батьків 18-річного нелюда (мати злочинця - колишня голова суду, а батько - підприємець), справу замовчували і поліція, і місцева влада, і навіть школа. Наразі було встановлено, що це не перший злочин Земцова, який вважав, що йому усе дозволено.

На сел. РТС була припинена робота акрилового цеху по фарбуванню побутових обєктів, який отруював місто хімічними речовинами.
Частково припинено забруднення річки Самари відходами заводу по виробництву сухариків та стічними водами міста. Відкриті крімінальні справи за скоєння злочинів проти довкілля.

Після висвітлення ситуації навколо парку ім.1 Травня, він, нарешті, офіційно став власністю громади міста. В парку відновлені тротуари, пішохідні та велосипедні доріжки, висаджені нові дерева та кущі, будують різні об’єкти, залучають інвесторів. Парк зробили непроїзним для автівок.

Після привернення уваги громадськості до занепаду пішохідного мосту через річку Вовчу, в 2017 році проведена реконструкція мосту. Оновлений міст спирається на дві берегові і дві проміжні опори. Він обладнаний пандусами та додатковими поручнями для маломобільрних груп населення.

Після протестних акцій на вулицях міста, таких як Полтавська, Успенська, Соборна, були проведені роботи з ремонту доріг.

- Що плануєте зробити у випадку перемоги на парламентських виборах?

- Особливу увагу приділю відстоюванню законопроектів щодо втілення в реальне життя основ соціальної захищеності людей з особливими потребами, які б гарантували їм рівні з усіма іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства, створення необхідних умов, які дають можливість особам з інвалідністю ефективно реалізувати права та свободи людини і громадянина та вести повноцінний спосіб життя згідно з індивідуальними можливостями, здібностями та інтересами, забезпечення права на працевлаштування, освіту, професійну підготовку, доступ до соціальної інфраструктури.

Ініціюю перегляд положень Податкового кодексу України щодо підакцизних товарів та ставок податку з метою зниження відрахувань акцизу з імпортної продукції, у тому числі з автомобілів, що мають іноземну реєстрацію. Зроблю все можливе щоб вирішити проблеми так званих «євробляхерів», аби викреслити акциз з величезного податкового навантаження на будь-яке вживане авто, яке ввозитиметься в Україну.

Докладу всіх зусиль для економічного розвитку Західного Донбасу, створення якісної, надійної, стійкої та сталої сучасної інфраструктури, сприятиму залученню інвестицій в нові проекти регіону, в промисловість та будівництво, підтримаю розробки, дослідження та інновації у сфері вітчизняних технологій. Особливу увагуприділю екологічній безпеці в регіоні.

Кандидат в народні депутати України Юрій Марченко у випадку його перемоги на парламентських виборах обіцяє ініціювати у Верховній Раді питання:

проти корупції;
за створення дієвих механізмів громадського контролю за діями влади;
за відкритість і прозорість кадрової політики в органах влади;
проти свавілля та бюрократії чиновників і високопосадовців;
за оптимізацію центральних органів виконавчої влади та проведення адміністративної реформи;
за встановлення публічного контролю за призначенням і діяльністю суддів;
за децентралізацію,
за отримання територіальними громадами більше прав і фінансування на реалізацію своїх повноважень.