Давид Джіджелава – єдина людина в Україні, котра виграла проект «Детектор брехні»

Ні до, ні після Давида, більш нікому досягти такого не вдалось. З того часу (з 2012 року) за Давидом Джіджелавою закріпився титул «Найчесніша людина України». Окрім цього, Давид має іще чимало титулів – досягнення світового рівня у спорті, переможець «Битви найсильніших», ветеран АТО. Каже, що бути чесним – легко, потрібно просто бути самим собою, не лукавити і не шукати в чомусь вигоду для себе. Давид чесно відповів на запитання хто, на його думку, гідний бути народним обранцем по нашому територіальному округу.

- Ми всі маємо навчитись обирати людину по її діях , а не, слухаючи гарні обіцянки. Ми кожні вибори зіштовхуємось із тим, що всі говорять, що ось ця влада погана, вона нічого не робила, а от ми прийдемо і ми зробимо краще . У нас такий собі круговорот відбувається у Верховній Раді. Народні депутати повертаються назад, але чомусь ніхто із них свою обіцянку не виконав. Якщо брати ваш регіон, то у вас є така людина, є такий активіст, котрий допомагає людям – шахтарям, спортсменам, ветеранам АТО, котрий примушує і контролює відповідні служби, аби ті притримувались законності. Мені імпонує ця людина. Я би на його кандидатурі зробив свій вибір.

Не буду називати його імені, але можу сказати, що він спортсмен, але при цьому має обмежені можливості. Це рідкість, коли люди з обмеженими можливостями вливається в активну діяльність і захищає інтереси повноцінно здорових людей. Це викликає повагу і захоплення. Такій людині можна довіритись, бо він і у Верховній Раді відстоюватиме права людей, інакше він просто не може.