У ці дні підприємство не працює по видобутку вугілля та прохідці 

За повідомленням прес-служби ДТЕК Павлоградвугілля, із шістьох шахтарів, котрі постраждали звернулись до лікарні зі скаргами, на сьогодні в медичному закладі перебуває лише один гірник.

"Із шістьох шахтарів , котрі звернулись в лікарню зі скаргами , двоє уже вийшли на роботу, троє планують приступити до роботи у свої зміни завтра-післязавтра. Один постраждалий, котрий скаржився на першіння в горлі через дим, знаходиться в Тернівскій міській лікарні, опіків у нього немає», – йдеться у повідомленні.

Адміністрацією ДТЕК Павлоградвугілля прийнято рішення про ізоляцію аварійної ділянки шляхом спорудження двох перемичок. На даний час виконуються роботи по підготовці до їх установки. З метою локалізації пожежі та перешкоджанню її розповсюдження навколо аварійної ділянки створена водяна завіса.

Прес-служба ДТЕК також повідомляє, що у ці дні підприємство не буде працювати по видобутку вугілля та прохідці. В шахті знаходяться лише представники воєніззованого гірничо-рятувального загону, котрі задіяні в ліквідаційних роботах.