Народний обранець зобов’язаний дбати про людей, їхню захищеність та добробут

Саме такий принцип є основним для кандидатів у депутати Верховної Ради Наталії Бойко, заступника міністра енергетики та вугільної промисловості, та підприємця Павла Карнети. Наталія балотується до Верховної Ради за списками партії «Європейська солідарність», Павло – по одномандатному виборчому округу №36, він є членом партії «Європейська солідарність».


Аби підтримати однопартійця, поспілкуватись із населенням заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Наталія Бойко завітала в Павлоград. Каже, що давно уже зрозуміла, що люди завжди приходять на такі зустрічі з тим, що їх насправді турбує, тим більше, коли це не офіційне спілкування десь із трибуни. При розмові з людьми дізнаєшся, про те, про що десь і місцева влада замовчує, і про що інформація не завжди доходить до міністерства. Поїздки по регіонах – то для неї не передвиборний піар.

«Коли спілкуєшся з людьми, то з’являється відчуття реального голосу. Бо коли сидиш у Києві, то ти начебто відчуваєш проблематику, але не впевнена, що правильно розставлені акценти», – розповідає Наталія.

У випадку перемоги на виборах, Наталія і надалі планує працювати у тій сфері, де може бути найбільш корисною для країни – енергетичній.

Пріоритетними напрямками роботи у цій галузі є: більша екологізація енергетичного комплексу(зменшення шкідливих викидів); енергетична безпека (безпечні умови праці); енергоефективність, зокрема часткове покриття державою витрат на заходи з енергоефективності; інтеграції нашої енергосистеми до європейської; унеможливлення зростання тарифів на енергоносії для населення.

«Хто б не брав на себе відповідальність за паливно-енергетичний комплекс, не можна жартувати про тарифи, як окремі політики, які спершу обіцяють їх понизити, а потім кажуть, що це були жарти. Потрібно серйозно ставився до цього питання, тому що це велике навантаження на людей, це дуже складна реформа і, насправді, тут не до жартів. Я зі свого боку чітко усвідомлюю, яка є відповідальність. І наша політична сила ніколи не жартує про тарифи, скоріше намагається переконати, що є правильні запобіжники й важелі, які будуть обмежувати можливість різкого підвищення цін на енергоносії. Не можна казати що знижу в стільки то разів, а потім казати, що це не мої функції», – розповідає Наталія Бойко.

Для реалізації всіх завдань потрібна команда однодумців у Верховній Раді. Заступник міністра енергетики та вугільної промисловості вважає, що Павло Карнета, котрий висувається по нашому виборчому округу (№36) буде гідним членом такої команди у Верховній Раді.

Своїм основним завданням Павло Карнета вважає безпеку громадян та захист України, підтримку військовослужбовців, створення умов для відродження національного виробництва, позбавлення чиновників несправедливих пільг, продовження реформ у медичній галузі та децентралізації. Каже, що проблеми регіону він добре знає, адже уже 4-й рік є депутатом Павлоградської міської ради.

Окрім того, в пріоритеті для обох кандидатів – Наталії Бойко та Павла Карнети – зв’язок із виборцями, чітка звітність перед ними. Вони переконані, що люди мають знати, чим займається депутат і бачити його не раз у 5 років перед виборами. Має бути приймальня депутата, куди люди можуть звернутись і бути впевненими, що їх почують.

Шлях вирішення поставлених завдань – перемога на виборах!