Передбачать також місце для негабаритних побутових відходів 

Роботи у цьому напрямку уже розпочались. За повідомленням начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради Андрія Завгороднього, у найближчих планах ремонт 31 майданчика для збору сміття.

«На сьогодні в планах стоїть ремонт 31 майданчика ТБО. Роботи виконуються в плановому порядку. У тих районах, де це уже зроблено, люди побачили що змінилось. Майданчики ми зараз перероблюємо. Облаштовуємо окремі місця для негабаритного збору сміття. Робимо його на жорсткій основі – бетон чи асфальт. І щоб на цю жорстку поверхню люди складали негабаритні відходи. Його простіше прибрати, потім підмести », – розповів Андрій Завгородній.

За його словами прибирання негабаритних відходів із землі створює незручності та неприємні наслідки, бо для таких робіт доводиться залучати екскаватор. Прибираючи сміття, ківш екскаватора зачерпує також і землю, утворюються ями, котрі наповнюються водою, сміттям та гнилісним запахом.

Всього в Павлограді 300 майданчиків для збору побутових відходів. За рік встигають відремонтувати лише 10-12% із них. Решту ремонтуватимуть по мірі наповнювання бюджету.

За словами начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва, ремонт та переобладнання майданчиків ТБО, то лише половина успіху. Місто виглядатиме чистим та акуратним, у випадку, коли кожен його мешканець підтримуватиме порядок та чистоту, викидатиме сміття лише у призначених для цього місцях.