Ідейна людина не продається 

Саме так вважає кандидат у народні депутати України по виборчому округу №36 Юрій Марченко

«Не більшість вирішує, а вирішує меншість, але ідейна, згуртована та активна. Та, котра може мислити. Це як гра в шахи. Я пам’ятаю, коли займався дзюдо, то мені тренер говорив, що для того щоб ти добре боровся, то маєш добре грати в шахи. Я думав – навіщо. А для того, що все життя – це боротьба. І ми маємо мислити наперед, продумувати кожен крок. От граєш з людиною в шахи, вона зробила хід і каже, ой куди я пішла? Так і в житті, щось зробив і кажеш, а навіщо я це зробив. А треба продумувати на декілька кроків вперед, от тоді ми зможемо їх переграти. Бо вони, ті хто окупував наш регіон, нашу країну, вони насправді бояться більше, ніж ми», – говорить Юрій Марченко.

На його переконання у Верховній Раді мають бути ідейні та принципові люди. Бо лише такі зможуть працювати на розвиток країни, а не власне збагачення.

«Ідейна людина не продається. До мене не раз підходили, пропонували, так у хитрій формі, а може б ти у нас спорт очолив, а може ми тобі офіс дамо. У тебе ж хлопці, їм треба форма, розвиватись потрібно і зарплата буде. Аби тільки я нікуди не «совав носа». На жаль, чимало людей ведуться на це. Голосуйте за тих, хто реально може розвивати регіон, не просто там зробив гойдалку, подарував м’ячик, пофотографувався з ветеранами. Якщо ветеранів поважаєш, то подаруй йому машину, квартиру, а не медальку і фотографуватись…не серйозно. Закликаю думати», – наголосив Юрій Марченко під час зустрічі з виборцями.

У випадку перемоги на парламентських виборах, котрі відбудуться у неділю, 21 липня, Юрій обіцяє вирішувати питання по створенню альтернативної промисловості в нашому регіоні, розвиток інфраструктури в містах та селах, зміни в законах на захист людей з особливими потребами. Закони мають працювати.