Нинішні дочасні парламентські перегони по виборчому округу №36 відрізняються від попередніх  і морально, і фізично

По-перше,  не у найкращому  стані побутові умови, де працює виборча  комісія. По-друге, не найкраща пора для проведення виборів, чимало людей у відпустках і проблемно було навіть знайти кандидатів для роботи в комісіях. Додав клопоту також і той факт, що троє кандидатів зійшли із «бігової доріжки» і тепер у кожен бюлетень члени  виборчих комісій мають проставити позначку «вибув».  З 17 кандидатів, що стартували на виборчих перегонах по 36 виборчому округу, на фініші залишилось 14.

Окрім того, членів виборчої комісії звинуватили у тому, що вони «пилять бюджет».

«Ці вибори відрізняються моральним напруженням  в роботі  та нервозністю. Майже щодня ідуть заміни  у виборчих комісіях, у людей відпустка. Декотрі ЗМІ звинуватили нас у тому, що ми начеб то «пілім бюджет». Ми будемо звертатись з позовом до суду за наклеп. Ми ще навіть не відкривали свої рахунки. У нас сидить представник фіскальної служби, який все перевіряє, всі фінансові витрати.  ЗМІ повинні об’єктивно  висвітлювати інформацію», –  розповіла tv-news.dp.ua голова ОВК Тамара Галич. 

Вона також додала, що був навіть випадок, коли із засідання  виборчої комісії довелось видалити представника  одного з кандидатів. Жінка так розійшлась, що довелось  викликати поліцію.

Довідково

Виборчий округ №36  охоплює  Павлоград, Першотравенськ, Тернівку та Павлоградський район.  Всього  149 тис. 727 виборців.