Посидіти у кріслах Верховної Ради по виборчому округу №36 нині прагнуть 14 кандидатів

Обиратимуть також павлоградці і депутатів за списками 22 політичних партій. Для цього у день голосування вони отримають два виборчі бюлетені, різних за кольором та розміром. В одному – список із 14 кандидатів-мажоритарників, в другому – назви 22 політичних партій. В окружній виборчій комісії закликають виборців ставити проти кожного кандидата лише одну позначку, аби не доводилось вважати бюлетень не дійсним.

«Робіть лише одну позначку, не пишіть нічого, не обводьте прізвища декількох кандидатів. Тільки одна позначка, хрестик чи галочка. Є такі, що обводять одного, а решту викреслюють. Буває і таке, що люди пишуть цілі послання тому чи іншому кандидату. Такий бюлетень уже вважається не дійсним», – розповіла tv-nes.dp.ua голова виборчої комісії Тамара Галич.

Сьогодні всі дільничні виборчі комісії отримали виборчі бюлетені. Всього в нашому округу працює 101 виборча дільниця. За словами Тамари Галич всі вони до виборчого процесу готові.
Переселенці теж братимуть участь у парламентських виборах. Щоправда, віддати свій голос вони зможуть лише за політичну партію.

На всіх виборчих дільницях чергуватимуть правоохоронці.

Довідково

Всього у виборчому округу №36 149 тис. 727 виборців. Отримано 151 тис. 368 бюлетенів по одномандатному виборчому округу та 151 тис. 196 бюлетенів по багатомандатному округу (за партійними списками).
Виборчі дільниці розпочинають роботу о 8.00 ранку і закриваються о 20.00 без перерви.