Кажуть, що вийшли на акцію протесту через відвертий шантаж газівників

Уже півтора місяці мешканці багатоповерхівки, що по вул. Озерній, 96 без газопостачання. Чому будинок відключили від газу, людям не зрозуміло.

«Нам незаконно відключили газ. Причина видумана.Газівники сказали, що у нас начебто витік газу. Але ніякого витоку газу не було. Ніхто із мешканців будинку газівників не викликав. Коли виконують якісь роботи, то повинен бути відповідний акт. На підставі чого вони перекривають газ, що сталось, які роботи проводились. Нам цей акт не дали. Ми декілька разів ходили в міськгаз з’ясовувати. Акт нам нарешті таки дали, згідно котрого при виконанні робіт був їхній слюсар і наш представник. Але у нас в будинку такої людини немає. Ходили ми до них довго. Потім сказали, що будинок підключать до газу, але тільки після того, як ми підпишемо договір. Але ми не можемо підписати цей папір, він не досконалий, не зрозумілий кошторис. Звідки така сума. Документації ніякої немає. Ми навіть не проти взяти на обслуговування газове обладнання в будинку. Але ж нас примушують підписати один договір з ОСББ, а не кожним мешканцем будинку. Ми проти цього. Нас шантажують – не підпишете, газ не включимо», – розповідають мешканці будинку.

Кажуть, що уже доведені до відчаю. І тому після звернень до міської влади, депутатів, НКРЕ КП,поліції, прокуратури вирішили ще у такий спосіб звернути увагу на проблему.

Сьогодні зранку із гаслами декілька десятків чоловік спочатку вишикувались вздовж Дніпровської в районі автостанції, а потім безперервно рухались по пішохідному переходу. Кажуть, що якщо проблема не вирішиться, то акції протесту триватимуть.