Тепер всі громади Павлоградського району забезпечені місцевими пожежними командами та мають у своєму складі пожежні автомобілі

Пожжений автомобіль в користування Троїцькій ОТГ урочисто передали павлоградські рятувальники. Про це на свокїй сторінці у Facebook повідомив начальник управління із надзвичайних ситуацій П авлограда та району Олександр Миславсьский.

«Я приймав активну участь у створенні місцевих пожежних команд району, тому зараз дуже задоволений та радий спостерігати за розвитком місцевої пожежної охорони на території гарнізону. Мені приємно усвідомлювати той факт, що у рятувальників Павлоградщини з'явилась ще одна умовна рука допомоги у віддаленій місцевості. Адже це МПК є надійним джерелом безпеки Троїцької громади. Коли при виникненні надзвичайної ситуації час йде на секунди, місцева пожежна команда першою прибуває до місця події. Сподіваюсь, що подальша співпраця принесе свої плоди, а саме вчасно надану допомогу населенню та врятовані життя», – написав Олександр Миславський.

Він також додав, що пожежними автомобілями забезпечені всі громади району.