Віталія Глуховерю звільнили з посади начальника управління Національної поліції Дніпропетровської області після скандалу з КОРДом та затриманням патрульних. 

Глуховеря сам подав рапорт з проханням звільнити його з посади. Він направив його голові Національної поліції України Сергію Князєву сьогодні, 29 липня.

Згодом, Князєв видав наказ про звільнення Віталія Глуховері з посади начальника Головного управління в Дніпропетровській області. Він погодив свої дії з главою МВС Арсеном Аваковим.

Виконувачем обов’язків керівника поліції в Дніпропетровській області призначили 42-річного Артема Васицького. Він є заступником начальника Головного управління – начальника кримінальної поліції. До 2017 року проходив службу у підрозділах карного розшуку на прифронтовій Донеччині. Правоохоронець має 23 роки досвіду оперативної роботи.

Що відомо про скандал з Глуховерею?

27 липня у мережі з’явилося відео з нагрудної камери патрульного, який зупинив службове авто Глуховері КОРД затримав поліцейських, які зупинили авто начальника поліції: з'явилося відео інциденту за порушення правил дорожнього руху ще у 2018 році. Проте, водій відмовився визнати порушення і намагався поїхати з місця подій.
Згодом туди прибув спецпідрозділ КОРДу і затримав поліцейських, ймовірно, на прохання Глуховері. Їх доставили у кабінет Глуховері, де він ввічливо пояснив патрульним, що автомобіль з такими номерами не можна затримувати.