На сьогодні поліцейських офіцерів мають 22 громади Дніпропетровщини

 Перший набір поліцейських став до роботи 28 травня 2019 року. 34 офіцери отримали службові автомобілі, форму, зброю та офіси. Реформа Національної поліції триває. Разом з партнерами з США та Канади Національна поліція готує офіцерів для решти громад Дніпропетровської області.
Таким чином Дніпропетровщина стане першою областю України, де за кожною об’єднаною територіальною громадою буде закріплений свій поліцейський офіцер

 Водночас підготовку проходять і 17 офіцерів для Кіровоградщини. А громади Харкова та Черкас уже підписали меморандум про співпрацю з Національною поліцією. Відбір кандидатів для цих областей вже почався.

«Проєкт Поліцейський офіцер громади в першу чергу спрямований на надання якісних поліцейських послуг у населених пунктах, що полягає не лише у реагуванні на вчинені правопорушення та складанні адмінпротоколів, а й виявленні проблем та потреб громадян і реагуванні на них в межах своєї компетенції. Поліцейський має бути частиною громади та перебувати на постійному зв’язку із мешканцями населеного пункту та допомагати їм», – зазначив заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич.

Найближчим часом проєкт «Поліцейський офіцер громади» поступово розпочнеться і в інших областях України.

Дізнатися детальніше про проект «Поліцейський офіцер громади» можна на офіційному сайті Національної поліції:https://www.npu.gov.ua/ya-tut.htm

Матеріал за темою: Хто такий поліцейський офіцер громади і як ним стати