Полювання між селами Знаменівка та Орлівщина заборонено 

3 серпня о 16.00 відкрився сезон з полювання на пернату дичину Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» на пернату дичину (гусей, норця великого, качок, лиску, куликів, голубів, перепілку) можна буде полювати до о 24 листопада 2019 року включно.

Проте полювати можна не на всій території області. Ділянку мисливських угідь, які розташовані на території Піщанської територіальної громади (між селами Знаменівка та Орлівщина) визнано інфікованою зоною. Допуск людей та транспортних засобів на цю територію заборонений. Повідомляє прес-служба обласного управління поліції.

«Рішенням Надзвичайної протиепізоотичної комісії Новомосковської РДА визнано епізоотичним вогнищем ділянку № 7 мисливських угідь, які розташовані на території Піщанської територіальної громади. У зв’язку із забезпеченням безпеки громадян, поліція цілодобово на даній території здійснює недопуск до інфікованої зони та з неї сторонніх осіб або руху транспортних засобів.Сезон полювання на вказаній ділянці суворо заборонений. Дані обмеження діють до особового розпорядження», – йдеться у повідомленні.

Поліцейські Павлоградського відділу поліції та підпорядкованих підрозділів перевірили у мисливців наявність документів на зброю та на право полювання. Також поліцейські нагадали про неухильне дотримання правил полювання, техніки безпеки та ветеринарно-санітарних вимог.

Порушення законодавства у галузі мисливського господарства та полювання тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність згідно із законами України.