Оновлений склад Громадської ради уже офіційно затверджений Павлоградським міськвиконкомом

 2 серпня пройшло засідання ради, на котрому були визначені представники конкурсної комісії по обранню головних лікарів двох медичних закладів Павлограда.
До складу конкурсної комісії, яка обиратиме головного лікаря міської лікарні №1 увійшли: Олександр Павленко (ГО «Майдан Павлограда»), Лариса Греченкова (Благодійна організація «Імпульс плюс») та Олександр Єрмаков (ГО «Федерація футболу м.Павлоград»)

В роботі конкурсної комісії, яка обиратиме головного лікаря міської лікарні №4, братимуть участь наступні представники від громадськості: Володимир Бугайов (Незалежна первинна профспілкова організація «Павлоградвугілля»), Наталія Протасова (ГО «Основний дохід»), Тетяна Найда (Представництво ГО «Об'єднання "Самопоміч» у м. Павлоград).

До речі

Якщо раніше обрання кандидатів до складу конкурсної комісії по обранню головних лікарів проходило досить бурхливо та емоційно, то на цей раз все відбулось тихо та спокійно, без жодних заперечень.

До складу конкурсних комісій по обранню головних лікарів медичних закладів, згідно з Постановою Кабміну, входять у рівній кількості представники від громадськості, трудового колективу та органу самоврядування.

Матеріал за темою: Громадська Рада оновлена, керівник – незмінний