Уже четвертий місяць 13-річний Діма Аляб’єв перебуває на лікуванні в обласній дитячій клінічній лікарні

 Він переніс декілька складних операцій. Попереду іще тривалий курс лікування та реабілітації.

22 квітня цього року підліток поспішав на тренування з тайського боксу. Як і чому опинився на вершині недобудови (будівля СБУ) та яким чином упав звідти, Діма не пам’ятає. У вкрай важкому стані з численними переломами та забоями каретою швидкої допомоги його доправили до реанімаційного відділення 4-ї міської лікарні, далі санавіацією до обласної клінічної лікарні.

Медики діагностували у постраждалого закриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку, розрив селезінки, забій печінки, підшлункової залози, ателектаз (деформація) легень, закритий перелом лонної кістки справа, перелом крижової кістки зі зміщенням, закритий перелом плечової кістки зі зміщенням уламків, відкритий перелом обох кісток правої та лівої голені.

На даний час стан постраждалого медики оцінюють як стабільно важкий. За словами мами хлопчика, Ольги Аляб’євої, в дитини порушена робота практично всіх внутрішніх органів.

Аби поставити хлопчика на ноги потрібні чималі кошти, яких в сім’ї немає. Адже дома ще двійко менших дівчаток.

Батьки звертаються до всіх небайдужих людей із великим проханням допомогти Дімі повернутись до життя.

Всі охочі допомогти 13-річному Дімі Аляб’єву пройти курс лікування, реабілітації та скоріш одужати можуть перерахувати кошти на карту ПриватБанка: 4149 4996 5007 4709 ― Аляб’єва Ольга (мама Діми).

Рахунок: 29244825509100

МФО: 305299,

ЄДРПОУ: 14360570

Одержувач: АТ КБ "Приватбанк"

Телефон мами ― 066- 029 8773