Загальна кількість злочинів зменшилась, проте збільшилась кількість важких та особливо важких злочинів

Про це повідомив керівник Павлоградської місцевої прокуратури Олександр Панченко.

«За перше півріччя по Павлограду зареєстровано 1175 кримінальних проваджень, що на 107 проваджень менше, аніж за аналогічний період минулого року. В залишку з минулих років у слідчих Павлоградського відділу поліції перебуває на 233 проваджень більше, ніж за аналогічний період минулого року, 3тис 560 проваджень», – розповів Олександр Панченко.

Він також додав, що стан розкриття злочинів значно перевищує обласний показник – по місту 47,2%, в цілому по прокуратурі – 70,1 %, середній обласний показник складає 42 %.
Найбільша кількість злочинів – це злочини проти власності. За цією категорією до ЄРДР внесено 822 кримінальних правопорушень по Павлограду та Павлоградському району, 314 із них спрямовано до суду.

Щодо важких та особливо важких злочинів (убивств та заподіяння важких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті), то в Павлограді у першому півріччі цього року було скоєно 10 таких злочинів. В минулому році – 8. Всі ці злочині розкриті, справи скеровуються до суду. Нерозкритими залишаються вбивства минулих років – 22 злочини.

За словами Олександра Панченка значно допомагає у розкритті злочинів наявність відеокамер.